Sexshop Mağazası

Sexshop MağazasıSexshop Mağazası dünyanın en doğal ihtiyaçlarından biridir. 3 temel ihtiyaçtan biri olarak kabul eden seks, çeşitli yeniliklere ve fantezilere daima açıktır. Bunun için de seks mağazaları bulunur. Yani sexshoplar. Sexshop cinsellik ürünleri satan mağazalara verilen genel addır. Seks marketi olarak da bilinir. Bu mağazalar ülkemize dünyadan çok sonra gelmiştir. Türkiye’de en çok sexshop İstanbul da bulunur.

 

SEKS MAĞAZALARI NEDEN HEP ÜST KATLARDADIR?

 

Bu tür mağazalar kurallar gereği zemin katlarda yer almazlar. 2. veya daha yukarıdaki katlarda yer almak zorundadırlar. Buradaki amaç yaşı 18’den küçüklerin gözü önünde bulunmamalarıdır. Bu mağazalarda kadın için de erkek için de sayısız ürün yer almaktadır.

 

HANGİ ÜRÜNLER SATILMAKTADIR?

 

Kayganlaştırıcı jeller, vibratörler, dekolteli fantazi kıyafetler, iç çamaşırları, seks similatörleri, şişme kadınlar, yapay vajinalar, yapay penisler ve benzeri ürünler yer alır. Mağaza çalışanları içeri girdiğinizde yakanıza yapışmaz, sizin rahat ve güvenli bir şekilde alış veriş yapabilmeniz için sizi özgür bırakır. Çalışanlar istediğiniz takdirde size yardımcı olmak üzere yanınıza gelir.

 

RAHATLIKLA GİRİP ALIŞ VERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

 

Seks mağazaları her bireyin ihtiyacı olan, keyif amaçlı ve kimi zaman da sağlık amaçlı ürünlerin satıldığı mağazalardır. Bu mağazalara girmek ve alış veriş yapmak anormal bir durum değildir. Sıradan bir markete girdiğiniz gibi girebilir ve rahatsız olmadan alış verişinizi yapabilirsiniz.

 

KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR, TAKSİT İMKANI VARDIR

 

Sexshop Mağazası içinde kredi kartları da geçerlidir. Günden güne değişen indirimler de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra outlet ürünler de yer alır. Ayrıca kullanıma hazır ürünlerin dışında şaka amaçlı satılan aksesuarlar da bulunmaktadır. Bunlar da samimi arkadaş çevrelerince doğum günü veya özel bir gün hediyesi olarak tercih edilmektedir.

 

HANGİ SAATLERDE HİZMET VERİRLER?

 

Sexshoplar genelde erken saatlerde kapılarını açar ve akşam en geç 21:30’a kadar hizmet verirler. Sexshoplara 18 yaşından küçükler yanında reşit bir bireyle dahi giremez ve alış veriş yapamazlar. Sonuç olarak sex shop lar korkulacak yerler değil, tam aksine sizi mutlu etmek üzere tasarlanmış dükkanlardır. Bu yüzden seks hayatınızı renklendirmek, problemlerini çözmek ya da daha çok zevk almak istiyorsanız en yakın sexshop sizi bekliyor. Keyifli alış verişler…