Sexshop Alışverisi Yapacak Çiftler

Sexshop Alışverisi Yapacak Çiftler Gizlilik ve toplum baskının sebep olduğu baskılar ve bireyler için tedirgin edicidir. Cinsel hayata renk katmak, farklı zevkler aramak bir çoğumuz için normal bir durumken, söz konusu bu güdüleri harekete geçirmek bir okadar da zor olabilmektedir.;

Türkiye’de sex shop kavramı eski olmasına ve rağbet görmesine rağmen konuyu bilip bilmeyen herkes tarafından yorulmalar yapılabilmektedir.İşin bir uzmanı yada danışılabilecek bir kişi bulunmamaktadır. Sadece erotik sexshop gittiğiniz zaman bir uzman tarafından yardım alabilirisiniz. Bir çok kişi ürünün ne işe yaradığını bilmeden sadece resim ve yanlış bilgilendirmeler sonucunda bu ürünlere ulaşabilmektedirler.  Bu da hem sağlığınıza hemde maliyeti ile gereksiz para çıkışına sebep olmaktadır.

İlk defa sexshop tan fantezi ürün almak istiyorsunuz fakat ne yapacağınızı bilmiyorsunuz işte sizin için tüyolar ;

1 – Sexshop’ta Ürün Seçimi

Ürün seçimi kişisel olabildiği gibi, öneri ve görsel tecrübe yoluyla yapılabilmektedir. Görsel tecrübe bunların arasında en sakıncalı olanıdır. Kendi fiziksel yapınızı bilmeden film, reklam gibi mecralarda alacağınız ve uzman yorumuna başvurmayacağınız sex oyuncakları sizin için kötü tecrübeler yaratabilir. Bu sebeple uç noktolara gitmeden başlangıç diye tabir edilebilecek ürünlerden yararlanmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Çiftler fantezi ürünlerini alırken karşılıklı mutabakatta bulunup almaları kendileri için faydalı olacaktır. Mazoşit olmayan bir eş’e erotik kelepçe ve fantazi kırbaç ile süpriz yaparsanız, gecenin sonunda zevk yerine başka şeyler alabilirsiniz.

2 –  Gizliliğe önem vermiyorsanız, sexshop’tan direk alışveriş yapın

Ürün satın alırken gizlilik sizin için ikici planda ise direk mağazalara gidip alışveriş yapabilir, mağzada bulunan ve bu işe yıllarını vermiş emekçilerin yorumları ile doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. En güvenli alışveriş şekli ürünü görüp kendi fiziksel ve psikolojik durumunuza göre sex oyuncağı değerlendirmek olmalıdır.

3 – Gizliliğe Önem Veriyorsanız, Güvenilir Siteler Üzerinden Alışveriş Yapın

Ürün satın alırken gizlilik sizin için önemli ise, bir web sitesi üzerinden büyük ihtimal satın alımı yapacaksınız. Bu gibi durumlarda satın alma yapacağınız sitenin eskiliği, kanuni nizama uygunluğu, güvenlik sertifikası kullanıp kullanmaması gibi bir çok kriter devreye girmektedir. Bunları iyice araştırıp web sitesi üzerinden alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

4 – Sex Oyuncaklarınızı Temiz Tutun, Başkaları İle Paylaşmayın

Diğer bir konuda heyecanlı çiftlerin sex oyuncakları birden çok partnerle beraber kullanması ve bu durumun getirdiği olumsuz sağlık etkileridir. Sex oyuncaklarınızın temizliği aynı dişinizin temizliği gibi önemlidir. Temiz tutmalı ve sadece güvendiğiniz partnerler ile paylaşmanız gerekmektedir.

5. İnternetten Mi Satın Almalıyım Yoksa Mağzadan Mı?

Satın almak istediğiniz ürünü nasıl gerçekleştiriceğiniz sizin kendi seçimlerinize bağlı olacaktır. Gizlilik önemli ise, internet siteleri vasıtası ile ürünü güvenilir sitelerden temin edebilirsiniz, eğer gizlilik önemli değilse iki yolda yani hem fiziksel mağaza hemde internet seçiminiz olabilir.

sexshop-mutlupanter

 

Mutlupanter ailesi olarak sexshop sektöründe ki tecrübelerimizle ister gizliliğe önem versin, ister vermesin tüm müşterilerimize doğru ürün ve doğru fiyat politikası ile güvenle kullanabilecekleri sex oyuncaları sağlamaktayız.

www.mutlupanter.com