Sex Shop ve Gizlilik

Sex Shop ve Gizlilik Sex oyuncaklarını satın almak bir çok müşterimiz için problem olabilmektedir. Genellikle Sexshop ürünlerinin amacı cinsel ihtiyaçlarımıza extra zevk katmak olsa da kişiler satın alma çekinceleri ile sexshopları ziyaret etmektedirler. İyi ve gizliliğe önem veren bir  Sex Shop  aşağıda ki adımları takip etmesi gerekmektedir.;

İsminiz ve Telefon Numaranız Bizim İçin Önemli Değil

Sexshop alışverişlerinizde gerçek isminizi kullanmak zorunda değilsiniz. Gerçek isminizi kullansanız bile sipariş süreci ve sonrası süreçlerde bilgileriniz veri tabanına kayıt edilmemelidir. Böylece tekrar pazarlama yöntemleri sizler için kapatılabildiği gibi isminizin ifşasıda önlemiş olur. Bazı Sexshoplar TC kimlik numarasına kadar sorgulama yapabilmektedir. Bu ise gizliliğe önem veren kullanıcılar için büyük problem olabilir.

Sexshoplar daki gizliliği bozan ikinci unsur telefon numaralarıdır. Kişiler siparişlerini tamamlayabilmek için telefon numarası zorunluluğu ile karşı karşıya kalır. Gizliliğe önem veren Erotik Sexshoplar telefon numarası zorunlu olmamalıdır. Kişi isteği gibi sexshop ile iletişime geçebilir, fakat sexshop’un kendisi ile iletişime geçmesini istemeyebilir.

sexshop-adres

Adres Şart Ama Hangi Adres?

Sexshop‘ta ürün satın almanız için iki yöntem vardır. Ya Sexshop’u ziyaret edip fiziksel dükkan üzerinden satın alma yapacaksınız, yada internet üzerinden sipariş oluşturup bunu bir adrese gitmesini sağlayacaksınız.Gizlilik söz konusu olduğunda fiziksel dükkan seçeneği en son düşünülmesi gereken Sexshop alternatifi olurken, Sexshop‘lar ürün adresinde ev adresi yerine merkez kargo lokasyonlarını tercih ettirebilir olmalıdır. Böylece tam gizilik sağlanabilir.

Satın aldığınız ürünlerin ambalajları sex Oyuncaklarını İfşa Etmemeli.

Ürünü kargo süresinde sexshop’tan satın aldığınız ürünler doğru ve gizliliğe önem vericek şekilde kargolanırsa ifşa olamanız zorlaşmaktadır.

Firma İsmi Bile Önemli

Satın aldığınız ürünleri kredi kartı ile ödüyorsanız yada firma gönderileri posta yolu ile yapıyorsa fatura ve gönderen isimlerinde problem yaşayabilirsiniz. İstanbul Sexshop isimli bir dükkan tüm gizliliğinizi bozacak gönderiler yapabilir. Bu sebeple Sexshop yerine alternatif marka isimleri kullananlar gizlilik konusunda daha şanslı olacaklardır.

Kimse birbirinin cinsel arzu ve istekleri üzerinden ifşa olmak istemez; bu sebeple başarılı bir sexshop‘ta gizlilik vazgeçilmez bir unsur olmalıdır. Gizliliği sağlamak ise yıllardır bu sektörde emek vermiş MutluPanter gibi firmaların tecrübe ve yönlendirmeleriyle olmaktadır.

www.mutlupanter.com