Realistik Mankenler

Realistik MankenRealistik Mankenler Cinsel ilişki yaşamak için bir partnere ihtiyaç yoktur. Günümüzde partnere ihtiyaç duymadan cinsel ilişki deneyimi yaşanması mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken Şişme mankenlere göz atmak ve içlerinden bir tanesini satın almaktır. İlişkisi olmayan kişi cinsel ilişkiden mahrum kalmakta ve bu durum psikolojilerine olumsuz anlamda etki etmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması için üretilen Realistik Mankenler yalnızca erkekler için değil kadınlar içinde üretilmektedir. Erkekler için üretilen realistik kadın mankenlerin erkek olan versiyonları da kadınlar için üretilmektedir. Bu tarz ürünler yalnız olan ve ilişkisi olmayan kişiler için ideal bir seçim olacaktır.

 

Realistik mankenlerin özellikleri

 

Realistik mankenler oldukça gerçekçidirler. Bu yönü ile kişinin haz alım seviyesinin üst noktalara çıkarılması sağlanmaktadır. Realistik mankenlerin en büyük özelliği gerçek ten hissine sahip oluşlarıdır. Bu sayede yaşanan cinsel ilişki oldukça gerçekçi olacaktır. Ürünler genellikle gerçekçi boyutlardadır ve tasarımları gerçekçilik hedeflenerek yapılmaktadır. Kolay kolay zarar görmeyen bu ürünler son derece dayanıklı ve sağlamdır. Şişme Bebekler özel titreşimli cinsel organ özelliği ile ilişki esnasında maksimum haz alınmasını sağlayacaktır. Cinsel organda titreşimin yanı sıra sıcaklık hissi de verilebilmektedir. Böylece yaşanan cinsel ilişkinin etkileyicilik seviyesi çok daha yüksek olmaktadır. Bu tarz Şişme mankenler lateks ve silikon dolgu malzemeleri ile elde edilmektedir. Bu sayede çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan mankenler kolay temizlenebilir ve bakımı oldukça kolaydır. Gerçekçi insan kalıpları ile elde edilen bu mankenler satın alan kişinin aradığı her türlü hizmeti yerine getirebilecektir.

 

Şişme bebekler ile realistik mankenler aynı mıdır?

 

Realistik mankenlerle ilgili en büyük soru işareti şişme bebeklerle aynı olup olmadığıdır. Realistik mankenler ile şişme bebekler kesinlikle aynı değildir. Bu mankenler şişme bebeklere oranla biraz daha pahalı olsalar da çok daha gerçekçi ve başarılıdırlar. Realistik mankenler ile şişme bebekler arasındaki en büyük fark gerçekçiliktir. Realistik mankenlerin çok daha haz verdiği bilinmektedir. Bunun sebebi titreşimli sistemleri ve gerçekçi ten dokularıdır. Görünümleri gerçek kadın görünümündedir ve sahte bir his yaratmayacaktır. Bu yönü ile şişme bebeklerden çok daha fazla talep gördüğü bilinmektedir.