Mutlupanter.com sexshop ve sex oyuncakları satan firma olarak 1998 yılından beri istanbulda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Firmamızın gelecek yıllarda daha iyi yerlerde olması siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle olduğunun bilincindeyiz.

Firmamız son çıkan sex oyuncaklarını sürekli takip eder sürekli yenilik içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sektöründe uzmanlaşmış müşteri temsilcilerimizle hizmet veren online satış yapan sex shop firmasıyız.

Siz değerli müşterilerimizin mahremiyeti bizim için herşeyin önünde gelmektedir. Ürünleriniz özenle paketlenir ve kargo içeriği hakkında üçüncü (3) kişi yada kişilerce kesinlikle bilinmez, size siparişinizi getiren kargo memuru bile kargo içeriğini bilemez gizlilik temel prensibimizdir. Vereceğiniz siparişlerinizi dilerseniz havele ile yada kapıda ödeme kolaylığıyla sipariş edebilirsiniz. siparişleriniz dilerseniz size en yakın kargo şubesinede gönderilir.

Not : On sekiz (18) yaşından küçüklerin sitemizi ziyaret etmesi ve alışveriş yapmaları kesinlikle yasaktır. Sitemizde satılan ürünleri on sekiz (18) yaşından küçüklerin kullanmaları kesinlikle yasaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

www.mutlupanter.com