Firmamız için müşteri mahremiyeti farkında olduğumuz en önemli husustur. Verdiğiniz siparişleriniz özenle paketleniz ve paketin üzerinde erotik sexshop gibi ibareler kesinlikle bulunmaz, Kozmatik ve hediyelik eşya olarak gözükür ve üçüncü bir kişi yada kişilerce bilinmez siparişleriniz size siparişinizi getiren korgo memuru bile bilmez kargo içeriğini. Bundan dolayı rahatlıkla firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Güvenlik Durumu

Firmamıza ait online sitemiz www.mutlupanter.com 128 bit SSL tarafından korunmaktadır. Sipariş verirken bilgileriniz kesinlikle çalınamaz ve kopyalanamaz. Sizin mahremiyetinize verdiğimiz önemden dolayı iletişim bilgilerinize (telefon, adres ve mail) kesinlikle sitemiz hakkında veya başka bir durum hakkında haberler ve bilgiler ulaştırmaz.

Kargo ve Gönderi

Online internet sitemizden yapacağınız 150 tl üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. 150 tl altındaki siparişlerinizden istanbul iline göre uzaklık ve yakınlığa göre 5 tl ve 8 tl arasında değişmektedir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

www.mutlupanter.com