Belden Bağlamalı Penisler

Belden Bağlamalı PenisBelden bağlamalı penisler gerçek bir penis ve gerçek bir erkek ile cinsel ilişkiye giriliyormuş havası verir. Belden Bağlamalı Vibratörler beyaz, gri, renkli ve siyah gibi renk seçenekleri vardır. Uzunluk seçeneği 10cm den 25 cm’e kadar bulunabilen Belden Bağlamalı Penisler rahat bir kullanım sunmaktadır. Genellikle bel kısmı deri kayış ve bacak arasından geçen deri kayış ortasında penis bulunur. Bazı Belden Bağlamalı Penis Çeşitleri de testis seçeneği de bulunmaktadır. Gerçek deneyim sağlayan belden bağlamalı penisler sizi memnun ve tatmin edecektir. Lezbiyen kadınlar ve farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan belden bağlamalı penisler gayet kullanışlıdır. Fiyatları 40-1000 TL arası değişim gösteren belden bağlamalı penisleri internetten ve sex shop lardan satın alabilirsiniz.

 

Belden bağlamalı penisler zararlı mıdır?

 

Belden bağlamalı hiçbir zararı bulunmamaktadır. Temizliği düzgün bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Temizliğini kaliteli bir şekilde yapmazsanız üzerinde bakteriler birikerek mantar hastalığı üretebilir. Temizliğini yaptığınız taktirde sorunsuzca uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gerçekçi penisler yumuşak silikon ve sert silikon olarak birden fazla çeşide ayrılmaktadır. Yumuşak penisler Extra zevk verici kategorisinde yer almaktadır. Gerçek Penis gibi kaygan yüzeyi bulunan bazı penisleri kendi penisiniz ile kullanabilirsiniz.

 

Vibratör seçeneği var mı?

 

Belden bağlamalı penis bazılarında kademeli bir titreşim bulunmaktadır. Yani Vibratör olarak da kullanılabilir. Birçok kullanım fonksiyonu olan Belden Bağlamalı Penisler de vibratör seçeneği ile yoğun bir zevk duygusu yaşayabilirsiniz. Çoğunlukla 3 kademeli olan Belden bağlamalı penislerin vibratör özellikleri daha yoğun bir zevk duygusu yaşatmak için dizayn edilmiştir. Ürünün hijyenik yapısını bozmamak ve daha yoğun bir duygu yaşamak için kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması daha doğru olacaktır. Vajinal ve anal kullanıma uygun olan Belden Bağlamalı Çatal Penis seçeneği ile de satışa sunulmuştur. Çatal Belden Bağlamalı Penisler aynı anda hem vajinal hem de anal tatminlik sağlar. Şarj edilebilir özellikleriyle vibratör belden penisler şarj sürelerinin uzunluğuyla sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Görünüş bakımından onlarca farklı belden bağlamalı penis bulunmaktadır. İsteğinize uygun olan bir tanesini seçerek uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz bir sex aletinizi olmuş olur.