Anal Pluglar

Anal PlugAnal Pluglar Fantezi oyuncakları ve ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biride anal plug olmaktadır. Anal puluglar, vajinal ilişkinin yanı sıra anal ilişkiden de zevk alan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen bu tarz ürünler vajinal ilişkiler için uygun değildir. Anal pluglar genellikle vibratörler ile karıştırılmakta ve kullanım amacı tam olarak bilinmemektedir.

 

Vibratörler ile anal plugların arasındaki en büyük fark kullanıma alanlarıdır. Vibratörler yapısı, malzemesi ve biçimi itibari ile vajinal ilişkiler için özel olarak tasarlanmaktadır. Anal ilişkiler için uygun değildir. Fakat anal Penis yalnızca bu iş için tasarlanmıştır. Yapısı vibratörlere oranla çok daha farklıdır ve anal ilişki sürecinde alınan hazzı arttırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Anal Pluglar ikili bir şekilde uyarılmaktan zevk alan kadınlar için idealdir. Bu tarz ürünler cinsel tercihi farklı olan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanımı cinsel ilişkiden alınan hazzın artmasına yardımcı olacaktır.

 

Anal vibratör nedir?

 

           Anal vibratörler ise, diğer anal ilişki ürünleri gibi özel ve farklı bir tasarıma sahiptir. Ürün anal ilişki için üretildiğinde anüs ve çevresine uyum sağlamaktadır. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürün vajinal ilişki yerine anal ilişki tercih edenler için ideal bir seçim olacaktır. Ürünler oldukça çeşitlidir. Normal yani hareketsiz olanlarının bulunduğu gibi titreşimli olanları da bulunmaktadır. Titreşimli ürünlerin çok daha fazla talep görmesi bu özelliğin alınan hazzı arttırıyor oluşudur. Bu tarz vibratörlerin diğer vibratörlerden en büyük farkı boyutudur. Bu tarz anal vibratörlerin biçimi ve boyutları anal ilişkiler için özel olarak tasarlanmaktadır.

 

Anal penisler nasıl kullanılır?

 

           Anal penisler doğru kullanıldığında herhangi bir problem yaratmayacaktır. Kullanım esnasında bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlardan ilki hijyendir. Bu tarz ürünler anal ilişki için kullanılacağından üzerinde birçok bakteri bulunması son derece normaldir. Bu sebeple kullanım öncesi ve sonrası iyice yıkanması ve diğer kullanıma kadar o şekilde saklanması tavsiye edilmektedir. Anal penisler kullanımı sırasında kayganlaştırıcı jel kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu ilişkiyi kolaylaştıracak ve kişinin sağlığına zarar gelmesini engelleyecektir.